ÇAĞRI MERKEZİ

0850 532 48 00

WhatsApp Destek Hattı

0850 532 48 00

Kampanya

İlk 3 ay İndirimli

0202iconn

Yardım Merkezi

7/24 Temsilci

Fullnet daha önce Türk Telekom, Superonline gibi Türkiye’nin önde gelen internet servis sağlayıcılarında uzun yıllar çalışmış uzman bir ekiple kurulmuştur. İnternet bağlantınızı sağlayan telefon hattı, Türk Telekom saha dolabı, modem ve kablo bağlantıları hakkında karşılaşabileceğiniz sorunları 7/24 teknik destek hizmetiyle çözüyoruz. Bizi diğer İnternet Servis Sağlayıcı firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz interneti satın aldıktan sonra verdiğimiz teknik desteğimizdir.

İnternetin biz hizmet olduğunu satmakla bitmediğini biliyoruz. Teknik destek, müşteri hizmetleri, çağrı merkezi gibi arka planda internet satın alan müşterileri memnun etmenin en önemli referans olduğunu farkındayız. Bu nedenle bizden internet satın alan müşterilerimiz için önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

İnternet hizmeti satın aldığımızda en önemli sorunumuz herhangi bir problem olduğunda satın aldığınız internet firmasına ulaşabilmemizdir. Belki 1 dakikalık telefon görüşmesiyle çözülebilecek en küçük sorunlar telefonda destek alamadığınızda memnuniyetsizliğe ve mağduriyetlere sebep olmaktadır. Bu nedenle Fullnet olarak en çok önem verdiğimiz hizmetlerden biri Çağrı Merkezi hizmetimizdir. 0850 532 48 00 dan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gülümsemenin insan oğluna verilmiş en büyük nimetlerden biri olduğuna inanıyoruz. Fullnet Türkiye’de internet hizmetinin gelişmesine katkı sağlamak isteyen Telekomünikasyona gönül vermiş genç girişimciler tarafından kuruldu. Güler yüzlü hizmetimizle tanışmak için sizleri de ofisimize çay içmeye bekliyoruz.

Her ne kadar uzun vadede tüm Türkiye’de hizmet vermeyi hedeflesek te çıkış bölgemiz Antalya ve Muğla bölgesidir. Dolayısıyla bizler sizlerden biri olarak önce bölgemizi ardından ülkemizi geliştirmek için kaliteli internet hizmeti vermeyi hedefliyoruz.